Słoneczne Wzgórze
22-470 Zwierzyniec
ul. Rudka 86
tel: 798 213 459
e-mail: domkisloneczne@gmail.com
www.roztocze.net.pl/slonecznewzgorze

Proponujemy wypoczynek na łonie natury w zacisznym zakątku Zwierzyńca dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój wypoczynek z dala od zgiełku codzienności.

Posiadamy dwa domki, które usytuowane są na wzgórzu wśród drzew, krzewów i kwiatów.

W każdym domku znajdują się dwa pokoje z dwoma łóżkami, szafą oraz lampką nocną. W domkach znajdują się telewizory, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką gazową oraz naczyniami kuchennymi. Posiłki można przygotowywać we własnym zakresie. Domki posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi, umywalkami i wc. Przed domkami znajdują się stoły z ławkami, huśtawki, grill. Możliwość zaparkowania samochodów na posesji. Mamy nadzieje że spędzą Państwo u nas niezapomniane chwile. W miesiącach poza sezonem ceny promocyjne.

Na wszystkie pytania odpowiemy w kontakcie e-mail: rudka86@wp.pl lub telefonicznie 798 213 459.

Cena za osobę za dobę wynosi od 40 do 45 zł.

W odległości 300 m od domków znajduje się zalew "Rudka" w rozlewisku Wieprza. Nad zalewem jest usytuowana przystań spływu kajakowego, sprzęt rekreacyjny typu rowery wodne itp.

W Zwierzyńcu wśród wielu atrakcji możemy polecić: kościółek na wyspie, stary browar, wejście na "Bukową Górę", kąpielisko "Echo", liczne trasy rowerowe i piesze . W sierpniu odbywa się ogólnopolska Akademia Filmowa. Istnieje wiele punktów gastronomicznych, gdzie można dobrze i tanio zjeść .

Nr. konta bankowego: 85 1020 5356 0000 1802 0124 0548 PKO BP