Hanna Mazurek
Tel. 509709249
email: wakacjenaroztoczu@wp.pl
Majdan Wielki 9
22-440 Krasnobród

W skład naszego siedliska wchodzi 100 letnia chata (miejsce pracy twórczej gospodyni), stara stodoła oraz murowana obora przebudowana na piękny dom dla gości.
W domu gościnnym oddanym do Państwa dyspozycji znajdują się:
Na parterze:
» Salon z kominkiem.
» Aneks kuchenny w pełni przystosowany do samodzielnego
   przygotowywania posiłków
» Łazienka z prysznicem
» Duży zadaszony taras
Na poddaszu :
» 2 sypialnie. W każdej z nich znajdują się dwie 2-osobowe kanapy.
» Duży odkryty taras.

1,5 hektarowy teren siedliska zagospodarowaliśmy tak by każdy z państwa mógł w pełni wypocząć. Można poleniuchować w hamaku, pobawić się w ogromnej piaskownicy, pograć w siatkówkę, posiedzieć przy ognisku, a w czasie upałów wykąpać się w plenerowym prysznicu z widokiem na zachód słońca.

Siedlisko Saki jest doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania Roztocza . Położone jest 4 km do uzdrowiska Krasnobród. Jest to miasteczko które posiada status uzdrowiska statutowego. Leczone są tutaj choroby dróg oddechowych oraz narządów ruchu. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych tras i szlaków turystyki pieszej i rowerowej, rezerwat i kapliczka św.Rocha, Kościół ufundowany przez królową Marysieńkę Sobieską, kapliczki na wodzie –miejsce objawień, park linowy, park dinozaurów i wiele innych.
- 28 km do Zamoscia – perły renesansu; - 27 km do Zwierzyńca – serca Roztoczańskiego PN; - 27 km do Suśca – (w pobliżu jeden z przyrodniczych cudów Polski – rezerwat” szumy nad Tanwią”
- 17 km do Tomaszowa Lubelskiego, - 32 km do Szczebrzeszyna
- 18 km do Józefowa
W razie potrzeby, gospodyni (licencjonowany przewodnik po Zamościu i Roztoczu) służy pomocą i radą w zaplanowaniu tras zwiedzania.